КорзинаСписок желаний
Витрина
Контакты
ТМ Всесвіт. Український Іван-чай
Контактное лицо:
Ирина
Телефоны:
+380 (93) 504-37-07показать+380 (93) 504-37-07 все+380 (93) 504-37-07 +380 (97) 621-01-78
Адрес:
33001, Украина, Ровненская обл., Ровно, вул. Соборна на карте
График работы:
Пн-Вс 8:00 - 23:00 без перерывов;
+380 (93) 504-37-07показать+380 (93) 504-37-07

Чай с добавками. Как выбрать качественный чай?

Чай з добавками. Пити, чи не пити?

Час не стоїть на місці, і коли раніше питаннями здорового харчування мало хто переймався, то тепер це чи не найважливіше у виборі продуктів та напоїв. Ми зважаємо на склад продукту і вміст у ньому не бажаних речовин.

У виборі чаю, ми також стали більш уважними до таких деталей. Напевно, усі памятають "хербатку" у великих пластиткових банках - гранульована розчинна суміш з яскравим синтетичним ароматом і смаком. Далі були чаї у пакетиках, та врешті, чайні купажі, що продаються на вагу і мають іноді такий аромат, що здатен з ніг збити. Памятаєте, еге ж?))

Певно, саме звідти, з тієї памяті і лишився страх перед чаями "з додатками", які напевно мають у собі ароматизатори і підсилювачі смаку, окрім звичних нам консервантів для довшого зберігання, та ще спеціальних речовин, які запобігають проникненню у чай шкідників. 
Покладіть у кухонну шафку пакет з дикими травами і за місяць-два у ньому неодмінно заведеться міль, чи жучки. Чому це ніколи не стається з дешевим чаєм? Тому, що листочки обробляють від шкідників, аби можна було без страху зберігати, транспортувати і перефасовувати чай не боячись втратити цілу партію через міль, чи жуків.

Та повернімося до наших додатків. Номер один за частотою вибору - Бергамот. Цей цитрус має багато офірних олій у своїй шкірці. Саме шкірку, або олію бергамоту повинні додавати виробники у чай з бергамотом. Проте, для економії, не усі це роблять, не гребуючи синтетичними маслами. Обирайте уважно, не економте і звертайте увагу на сертифікацію виробника.
Чай зі шматочками фруктів. Тут начебто, простіше. Особливо, коли розсипавши чай, у ньому і сравді можна вирізнити шматочки сушених екзотичних фруктів. Та, нажаль, саме фруктові чайні суміші піддаються глибокій обробці від шкідників і мають велику кількість синтетичних "фруктових" ароматизаторів.

Що ж робити? Не пити чаї з додатками?
Дехто робить і так, обираючи чистий без домішків чай перевіреного виробника. Але, ми радимо все ж не відмовляти собі у задоволенні і купувати чаї, у котрих помірний аромат без синтетичних ноток і без жирної плівки поверх готового відвару. Також, можна зробити додатки самостійно, насушивши улюблених трав, фруктів, чи ягід, та додавати усе це у чай, на власний смак та під настрій.

У свої чаї ми додаємо виключно натуральні компоненти, які не проходять жодної обробки, окрім природної ферментації, і лагідної сушки. Створюючи якісний продукт, ми з повагою ставимося до кожного, хто питиме наш чай. Та й самі ми уже чотири роки поспіль насолоджуємося виключно власним Іван-чаєм. Створений, як для себе, щоб дарувати тепло і здоровя усім.
Пийте справжній чай і памятайте,
Всесвіт любить вас! 

Источник: ТМ Всесвіт
Комментарии
Пока нет комментариев
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх